Home » FAQ

FAQ

Přečtěte si nejčastěji kladené otázky našimi zákazníky. Doufáme, že tyto odpovědi pomůžou i vám při výběru vhodné klimatizace.

Proč si mám pořídit klimatizaci od vás a ne ze supermarketu?

Protože chcete ušetřit. V supermarketu jsou přístroje levné, ale jejich provoz je neekonomický a poruchový. Navíc Vám na rozdíl od klasických obchodů naši zkušení a specializovaní pracovníci kompetentně poradí, klimatizaci nainstalují a zajistí pravidelný servis.


Chtěl bych se zeptat, jestli děláte servis i jiných klimatizací, než jsou ty od Vás?

Ano, děláme. Dodáváme, instalujeme a zajišťujeme záruční i pozáruční servis všech druhů klimatizací.


Hodí se vaše klimatizace pro alergiky?

Díky výkonným vzduchovým filtrům, které zachytí ty nejjemnější částečky prachu, jsou naše klimatizace vhodné nejen pro alergiky, ale i pro malé děti nebo staré lidi.


Rozhoduji se, jestli si mám koupit nějakou klimatizaci do kanceláře, ale moc jim nerozumím. Poradíte mi?

Pro nás není problém, že je zákazník nerozhodnutý, protože naše konzultační služby jsou zdarma a hlavně nezávazné. Náš poradce k Vám může přijet a navrhnout ideální řešení přesně podle Vašich potřeb.


Potřebuji klimatizaci s nízkou hlučností, která by nerušila zákazníky v mém obchodě. Nabízíte nějaké?

V sekci klimatizace do firmy Vám nabízíme kazetové a nástěnné klimatizace, které vynikají nízkou hladinou šumu, ale i vysokým výkonem. Naše portfolio samozřejmě obsahuje i jiné druhy klimatizací, které jsou rovněž velmi tiché a hospodárné. Ozvěte se a my Vám poradíme.


Co je to INVERTER?

Tato technologie spočívá v řízení otáček kompresoru - výkonu zařízení pomocí frekvenčního měniče, který je vestavěn ve venkovní jednotce. Tímto řízením jsou vyloučeny časté zapnutí a vypnutí zařízení, které mají i značný vliv na spotřebu elektrické energie zařízení.
Je prokázáno, že technologií INVERTER je spotřeba snížena až o 30% a zároveň je přesněji a stabilněji udržována požadovaná teplota v klimatizované místnosti.


Co je to technologie DC INVERTER?

Japonský výrobce HITACHI se rozhodl jít dále než jen na technologii INVERTER ve venkovní jednotce. DC INVERTER je technologie, která díky stejnosměrnému proudu řídí efektivněji nejen otáčky kompresoru - výkon zařízení ale také ventilátor vnitřní jednotky. Tím tak zařízení pracuje až o 10% ještě efektivněji než běžné zařízení s invetrem a vyniká velmi tichým provozem.


V případě že jste nenalezli odpověď, neváhejte nám zaslat dotaz!

*

*

*

*

Poznámka: Položky označené hvězdičkou musí být vyplněny.