Home » Nové efektivní řešení chlazení budov

chlazeni1.jpgchlazeni1.jpg

Nové efektivní řešení chlazení budov

Set Free system

Hlavní předností systému VRF Set Free je jejich snadná instalace, a to dokonce do již hotových budov při zachování obrovské modulárnosti systému. Díky jedné centrální jednotce ušetříte nejen místo na střeše nebo na fasádě objektu, ale také pomocí systému proměnlivého průtoku chladiva s moderní technologií INVERTER (úspora až 30% za el. energii) ušetříte na provozu.

Na jednu centrální klimatizační jednotku VRF Set Free je možné připojit až 32 vnitřních jednotek ve zcela libovolném provedení od nástěnných, kazetových, podstropních, mezistropních nebo parapetních typů. Tyto venkovní jednotky pak lze sdružovat až do 16 skupin s maximálním počtem 256 vnitřních jednotek.

Samozřejmostí je jednoduchá obsluha prostřednictvím nástěnných LCD ovladačů nebo bezdrátových infra ovladačů, které umožňují nastavení teploty a otáček ventilátoru pro každou vnitřní jednotku. Celý systém je také možné kotrolovat a řídit centrálním ovladačem a počítačovým systémem CS NET, který umožňuje dálkovou správu zařízení přes internet.

Připojte se i Vy k našim spokojeným zákazníkům!